צוות

הרב משה קהן – מנכ"ל ומייסד

הרב משה קהן, בוגר ישיבת 'תפרח' וישיבת 'מיר', בה שימש אף כ'ראש חבורה'. מומחה לפיוטי ושירת גדולי הדורות בתקופת תור הזהב של יהדות ספרד, מאנשי אמונם של גדולי התורה ומוביל יוזמות קירוב בארץ ישראל. מחברם של שורת ספרי עומק ומאמרים בלשון עברית, בפילוסופיה ועוד.

Moshe

הרב דניאל רייבין – ראש בית המדרש

הגאון רבי דניאל רייבין, בוגר ישיבות פוניבז' ומיר ומחברם של סדרת ספרי "שני שבילין" על סוגיות "רוב וחזקה" וסדרת ספרי "שבילי משפט" על מגוון סוגיות משפטיות בתלמוד. עומד בראשות כולל נחלת אי"ש שע"י בית מדרש טהרות בירושלים והקים את בית מדרש "יד בנימין" בשכונת קטמון.

הרב רייבין עומד בראש בית המדרש של תכנית פרד"ס ומוביל את המעטפת הרוחנית והתורנית של עמיתי התכנית לכל אורך הדרך, הן בהעברת שיעורים ותכנים הלכתיים נדרשים והן בבניית האישיות של בן תורה ושימורה גם בעולמות של שילוב וסביבת עבודה כללית.

ד"ר אורית רייטר- מנהלת פיתוח משאבי אנוש וקשרים אסטרטגיים 

ד"ר אורית רייטר פסיכולוגית תעסוקתית־ארגונית מומחית בכירה. בעלת ניסיון מקצועי של מעל 25 שנה בתחומי מיון, אבחון, ייעוץ ופיתוח תהליכי הערכה. בעלת היכרות מעמיקה עם המגזר המודיעיני – בטחוני. במסגרת תפקידיה ניהלה את תחום אבחון והערכת מנהלים במשרד ראש הממשלה. מרצה בתחומי הפסיכולוגיה התעסוקתית בתואר שני במחלקה לפסיכולוגיה. מחקר הדוקטורט שלה עוסק באינטליגנציה תרבותית ובעבודה בסביבה רב־תרבותית. 

אורית מנהלת בפרד"ס את מערך המיון לתוכנית, את תהליכי ההשמה בארגוני היעד, ועוסקת בליווי, ייעוץ אישי, פיתוח העמיתים והכשרתם לקראתם שילובם התעסוקתי.

פרופ' יהושע קרסנה – מנהל תחום אקדמיה ומחקר

יהושע קרסנה כיהן במשך 30 שנה כעובד מדינה בכיר בישראל. הוא היה חוקר, מנהל צוותים מחקריים, ודיפלומט (בירדן ובקנדה). תפקידו האחרון היה כמדריך ומפקד צוות במכללה לבטחון לאומי (מב"ל). פרופ' קרסנה למד באוניברסיטאות הישיבה, קולומביה וג'ונס הופקינס, והשלים את הדוקטורט שלו במדעי המדינה באוניברסיטת בר אילן בשנת 1999. כיום, הוא עמית מחקר בכיר במספר מכוני מחקר אמריקאיים וישראליים, וכותב רבות בנושאי המזרח התיכון וכן מרצה בתוכנית לתואר שני באוניברסיטת ניו יורק.

משה כהן – מנהל תכנים ופיתוח

משה כהן , שירת כלוחם בצנחנים וכקצין קרבי בצה"ל. בוגר תואר ראשון בלימודי מזרח תיכון וספרות ערבית מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במדעי המדינה ולימודי בטחון.
שירת 22 שנה בשירות הבטחון הכללי, בתפקידי ליבה מודיעיניים וסיכוליים , בהם 13 שנה בתפקידי ניהול וניהול בכיר. 

במסגרת תפקידו בפרדס, הוא אמון  על בניית שיתופי פעולה חדשים, ניהול פרויקטים וניהול מערך הגיוס של העמיתים.

ברק גרינפלד – מנהל פיתוח תקינה והעסקה

בוגר מסלול שירות קצונה בקבע כמפקד פלוגה בחיל ההנדסה הקרבית, בוגר שרות במשרד ראש הממשלה במסלול אנליסט וביצוע תפקידי ניהול בכיר בתחום סיכול טרור.

בוגר תואר ראשון בפיזיותרפיה באוניברסיטת תל אביב ותואר שני בממשל עם התמחות בסיכול טרור באוניברסיטת רייכמן. עמית במכון למדיניות נגד טרור באוניברסיטת רייכמן.

בונים נאגל – מנהל תקשורת וקשרי ממשל

בונים נאגל, בוגר מוסדות החינוך של חסידות גור, שימש כעורך במכון להוצאת ספרי חסידות ובמגוון תפקידים בתקשורת החרדית בישראל, ניהל את אגף יחסי הציבור של משרד הפרסום 'אפיקים', סמנכ"ל תוכן ואסטרטגיה במשרד YPR וליווה כאסטרטג ויועץ תקשורת גופים ואישים מרכזיים במשק ובפוליטיקה הישראלית והחרדית.

במסגרת תפקידו הוא אמון על הזירה התקשורתית בפרד"ס והחיבורים מול גורמי הממשל ומקבלי ההחלטות בזרועות השלטון ועל הקשר מול ההנהגה החרדית והגורמים המשפיעים בחברה החרדית.